Završen

22. Cest is d'Best!!!

Saznajte više...

Nagrađene

umjetničke zastavice

Saznajte više...

Završen je

22. Cest is d'Best!!!

Saznajte više...

Nagrađene

umjetničke zastavice

Saznajte više...

PETAK, 1. lipnja


JELAČIĆ PLAC (MAIN SQUARE)


11:00-14:00 FABIOLA BRANCA – SLIKA NIKOLE TESLE (P)
14:30-15:00 EL LOREN PVC DRUMMER (P)
15:00-15:30 UTRKA SMETLARA U TROKOLICAMA
15:30-16:00 USPORKA – NAJSPORIJI BICIKL
16:00-17:00 THE DANGEROUS SHOW (P)
17:00-18:00 TRASHBEATZ (P)
18:00-18:30 PLESNI PROGRAM
18:30-19:30 HEROSAN (P)
19:30-20:30 BUBBLE MAN (P)
20:30-21:30 CIRQUE TANGO
21:30-22:00 PLESNI PROGRAM
22:00-22:30 ACE – K (P)
22:30-23:00 CHRIS BLAZE THE FIRE NINJA (P)


CVJETNI TRG (FLOWER SQUARE)


12:00-14:00 KINESKI GABLEC JIAOZI
15:00-17:00 ŠAHOVSKA SIMULTANKA
17:00-18:00 ACE – K (P)
18:00-19:00 THE CHARMING JAY SHOW (P)
19:00-19:30 TRASHBEATZ (P)
19:30-20:30 TUTU CUBE SHOW (P)
20:30-21:00 CHRIS BLAZE THE FIRE NINJA (P)
21:00-23:00 KONCERT: AJGENMAHTEC – TRIBUTE IVO ROBIĆ


ZRINJEVAC (PARK)


10:00-20:00 FACEPAINTING
10:00-23:00 PROFIL INSTALACIJA – GRAD PO MJERI DJETETA
10:00-13:00 D’BEST ŠARAONICE
10:00-13:00 SLIKOPISI NA CESTU ZA TESLU
10:00-11:00 RADIONICA IZRADE KINESKOG SVITKA
11:00-11:30 UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
11:00-12:00 RADIONICA IZRADE MASKE ZMAJA
11:00-18:00 RAJA IZA ŠTAFELAJA
11:30-12:00 THE DANGEROUS SHOW (P)
12:00-12:30 SVIJET MAGIJE I TRIKOVA
12:00-13:00 RADIONICA IZRADE KINESKIH KAPA
12:30-13:00 PREDSTAVA: PAŽNJA, PAŽNJA! DAR S NEBA – IZVANZEMALJAC ILI BEBA
13:00-13:30 RECIKLAUN
13:00-14:00 RADIONICA IZRADE KINESKIH BUBNJEVA
15:00-16:00 LORENZO ONE MAN BEND (P)
16:00-17:00 RADIONICA IZRADE KINESKIH LAMPIONA
16:00-17:00 HEROSAN (P)
16:00-19:00 RADIONICA HOD PO TRACI “SLACKLINE“ VODITELJ IVO FRANGEŠ
16:00-20:00 IGRAONICA WEIQI/GO
17:00-18:00 MAGIC RICO SHOW (P)
17:00-18:00 PAMETNE KOCKE ZA UČENJE JEZIKA
17:00-18:00 RADIONICA IZRADE LUTKE ZMAJA
17:00-19:00 SLIKOPISI O TESLI NA CESTU
18:00-18:30 UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
18:00-19:00 RADIONICA IZRADE MASKA PANDE
18:30-19:00 KRAVA NA ORMARU
19:00-20:00 BARBAROSSA SAMBA (P)
19:00-20:00 RADIONICA IZRADE ZMAJOPUHALICE
20:00-23:00 SALSA POD ZVIJEZDAMA


EU TRG


13:00-16:00 MATO KOŠČEVIĆ (G)
16:00-17:00 BUBBLE MAN (P)
17:00-18:00 TUTU CUBE SHOW (P)
18:00-19:00 PETE THE TEMP (P)
19:00-19:30 STAND UP
19:30-20:30 THE DANGEROUS SHOW (P)
20:30-21:00 EL LOREN PVC DRUMMER (P)
21:00-23:00 KONCERT: LETU ŠTUKE


BOGOVIĆEVA


13:00-14:00 CENTAR ZA HITNE I SITNE POPRAVKE RASPOLOŽENJA
14:30-15:30 RAP BOX
16:00-17:00 PETE THE TEMP (P)
17:00-18:00 RAP BOX
18:00-19:00 CENTAR ZA HITNE I SITNE POPRAVKE RASPOLOŽENJA
19:00-20:00 ZIGGY MCNEILL (G)


ŠTROS – FESTIVALSKI KLUB


21:00-21:30 ŠARENI ŠTULAŠI (P)
21:30-22:30 TRASHBEATZ (P)


TKALČIĆEVA ULICA


12:00-13:00 LUTAJUĆI KLAVIR SPLAVNICA KOD DOLCA
13:00-14:00 THE CHARMING JAY SHOW (P)
16:00-17:00 LUTAJUĆI KLAVIR OKTOGON NA ILICI
17:00-17:30 ŠARENI ŠTULAŠI (P)
17:30-18:30 LORENZO ONE MAN BEND (P)
20:30-21:30 ZIVE SKULPTURE GLAZBENIKA (P)
21:30-22:30 BARBAROSSA SAMBA (P)
22:30-23:00 ZIGGY MCNEILL (G)