Počinju pripreme za

23. Cest is d'Best!!!

Sudjelujte

na CEST natječajima

Saznajte više...

Počinju pripreme za

23. Cest is d'Best!!!

Sudjelujte

na CEST natječajima

Saznajte više...

ČETVRTAK, 31. svibnja


JELAČIĆ PLAC (MAIN SQUARE)


16:00-17:00 PETE THE TEMP (P)
17:00-18:00 BUBBLE MAN (P)
18:00-18:30 PLESNA TOČKA
18:30-19:00 ZIGGY MCNEILL (G)
19:00-20:00 THE CHARMING JAY SHOW (P)
20:00-21:00 ACE – K (P)
21:00-21:30 CHRIS BLAZE THE FIRE NINJA (P)
21:30-22:00 PLESNI PROGRAM
22:00-23:00 TRASHBEATZ (P)


CVJETNI TRG (FLOWER SQUARE)


11:00-14:00 FABIOLA BRANCA – OCRTAVANJE PLOČNIKA (P)
11:30-12:00 KINESKI LAV
12:00-14:00 KINESKI GABLEC JIAOZI
15:00 -16:00 ZIGGY MCNEILL (G)
16:00-17:00 HEROSAN (P)
17:00-18:00 TRASHBEATZ (P)
18:00-19:00 THE DANGEROUS SHOW (P)
19:00-20:00 BUBBLE MAN (P)
20:00-20:30 CIRQUE TANGO
20:30-21:30 TUTU CUBE SHOW
21:30-22:30 BARBAROSSA SAMBA
22:30-23:00 CHRIS BLAZE THE FIRE NINJA (P)


ZRINJEVAC (PARK)


10:00-20:00 FACEPAINTING
10:00-23:00 PROFIL INSTALACIJA – GRAD PO MJERI DJETETA
10:00-13:00 D’BEST ŠARAONICE
10:00-13:00 SLIKOPISI NA CESTU ZA TESLU
10:00-11:00 RADIONICA IZRADE KINESKIH LAMPIONA
11:00-11:30 UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
11:00-12:00 RADIONICA IZRADE LUTKE ZMAJA
11:00-18:00 RAJA IZA ŠTAFELAJA
11:30-12:30 KIKIJEV CIRKUS U ŽIVOTINJSKOM CARSTVU
12:00-13:00 RADIONICA IZRADE MASKA PANDE
12:30-13:00 PREDSTAVA: SVIJET MAGIJE I TRIKOVA (K)
13:00-13:30 RECIKLAUN
13:00-14:00 RADIONICA IZRADE ZMAJOPUHALICE
13:30-14:00 HRVATSKOM U TRENUTKU SVAKOM AVIONOM, BRODOM, VLAKOM
16:00-17:00 RADIONICA IZRADE KINESKOG SVITKA
16:00-17:00 PERFORMANS KINESKE BORILAČKE VJEŠTINE: KUNGFU PANDA
16:00-17:00 RADIONICA KINESKE KALIGRAFIJE
16:00-19:00 RADIONICA HOD PO TRACI “SLACKLINE“ VODITELJ IVO FRANGEŠ
16:00-20:00 IGRAONICA WEIQI/GO
16:00-16:30 TAIJI S MAČEM
16:30-17:00 PRIČANJE KINESKIH PRIČA
16:30-17:00 PERFORMANS KINESKE BORILAČKE VJEŠTINE: KUNG FU PANDA
17:00-18:00 KIKIJEV CIRKUS U ŽIVOTINJSKOM CARSTVU
17:00-18:00 RADIONICA IZRADE MASKE ZMAJA
17:00-19:00 SLIKOPISI O TESLI NA CESTU
18:00-18:30 UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
18:00-19:00 RADIONICA IZRADE KINESKIH KAPA
18:30-19:00 MAGIC RICO SHOW (P)
19:00-20:00 RADIONICA IZRADE KINESKIH BUBNJEVA
19:00-20:00 TRASHBEATZ
20:00-23:00 TANGO POD ZVIJEZDAMA


EU TRG


13:00-14:00 MATO KOŠČEVIĆ (G)
15:00-16:00 MATO KOŠČEVIĆ (G)
16:00-16:30 THE CHARMING JAY SHOW (P)
16:30-17:00 THE CHARMING JAY SHOW (P)
17:00-18:00 ACE – K (P)
18:30-19:00 TUTU CUBE SHOW (P)
19:00-20:00 HEROSAN (P)
20:00-21:00 SVIRKA: ATMOSPHERE
21:00-23:00 KONCERT: ZOSTER


BOGOVIĆEVA


17:00-17:30 EL LOREN PVC DRUMMER (P)
17:30-18:00 ŠARENI ŠTULAŠI (P)
18:00-19:00 ZIVE SKULPTURE GLAZBENIKA (P)
19:00-20:00 ZIGGY MCNEILL (G)
20:00-21:00 LORENZO ONE MAN BEND (P)


ŠTROS – FESTIVALSKI KLUB


21:30-22:30 PETE THE TEMP (P)


TKALČIĆEVA ULICA


12:00-13:00 LUTAJUĆI KLAVIR SPLAVNICA KOD DOLCA
16:00-17:00 LUTAJUĆI KLAVIR OKTOGON NA ILICI
17:00-18:00 LORENZO ONE MAN BEND (P)
18:00-19:00 BARBAROSSA SAMBA
19:30-20:00 EL LOREN PVC DRUMMER (P)
20:00-21:00 ŠARENI ŠTULAŠI (P)
21:00-22:00 ZIVE SKULPTURE GLAZBENIKA
22:00-23:00 THE DANGEROUS SHOW (P)