Cest is dBest

FRIDAY, 21. 8. 2020.


CVJETNI TRG (FLOWER SQUARE)


18:20-19:00 CARA DE PAPA – KLAUN
19:00-19:40 PERFORMERSKA PREDSTAVA: MONSIEUR K. – PERFORMANCE (LOOP CIRKUS)
19:40-20:20 PERFORMERSKA PREDSTAVA: THE DANGEROUS SHOW
20:20-21:00 ĐON KESTEN – PERFORMANS
21:00-21:40 ALLGIRAMONDO – PERFORMANS
21:40-22:20 THE HEROCK CIRCUS SHOW
22:20-23:00 FOOLOSOPHY ENTERTAINMENT – ROBOT


ZRINJEVAC (PARK)


10:00-00:00 KUTAK ZA ODMOR UZ HRANU I PIĆE
10:00-20:00 BADMINTON, ŽONGLIRANJE, HODANJE PO ŽICI,…
10:00-21:00 FACE PAINTING / OSLIKAVANJE LICA
10:00-14:00 LIKOVNE RADIONICE, IGRAONICE I TRAŽENJE MALIH POKLONA PO PARKU
11:00-13:00 RADIONICA PRETVARAMO STARE U NOVE MAJICE – BORN AGAIN KOLEKTIV
14:00-16:00 RADIONICE ZA DJECU BY DEJAN KLJUN – SUMINAGASHI – SLIKANJE NA VODI
16:00-17:00 RADIONICA: IZRADA POJILICA ZA PTICE
16:00-20:00 LIKOVNE RADIONICE, IGRAONICE I TRAŽENJE MALIH POKLONA PO PARKU
16:10-16:50 LUTKARSKA PREDSTAVA: TEATRASET
16:50-17:30 U DURU I MOLU ZA VRTIĆ I ŠKOLU – KAZALIŠNA PREDSTAVA
17:30-18:00 ČAROBNI TRENUTCI – MAĐIONIČARSKA PREDSTAVA
17:00-19:00 SLACKLINE LINE / HOD PO GURTNI – RADIONICA BY IVO FRANGEŠ
17:30-19:00 RADIONICA- PLES NA SVILI BY UDRUGA S.VILA
18:00-20:00 HAPPY HOOP – VRĆENJE KOLUTA BY EVA POŽAR
18:00-18:40 PERFORMERSKA PREDSTAVA: THE DANGEROUS SHOW
18:40-19:20 ĐON KESTEN – PERFORMANS
19:00-20:00 JOGA – THE HOUSE OF DHARMA (KUĆA DHARMA JOGE)
19:20-20:00 LUTKARSKA PREDSTAVA: TEATRASET
20:00-20:30 THE HEROCK CIRCUS SHOW
20:30-23:00 DJ LUKA LOVRIĆ (TANGONEO) I TANGO PLESNJAK
23:00-00:00 MALI NOĆNI RAZGOVORI UZ ŽUJU I GITARE


EU TRG


17:00-23:00 FLIPERAJ
17:00-18:30 DJ
18:30-19:00 PLESNA RADIONICA KLASIČNOG INDIJSKOG PLESA – ANTONIJA ANURADHA KARUZA
19:00-19:40 DJ
19:40-20:20 ALLGIRAMONDO – PERFORMANS
20:20-21:00 PERFORMERSKA PREDSTAVA: MONSIEUR K. – PERFORMANCE (LOOP CIRKUS)
21:00-23:00 KONCERT: MANGROOVE
23:00-00:00 MALI NOĆNI RAZGOVORI UZ ŽUJU I GITARE


BOGOVIĆEVA


11:00-13:00 VIDA – GITARISTICA
15:00-16:00 RECI MI RIJEČ I NAPISAT ĆU TI PJESMU – ULIČNO PJESNIŠTVO
16:00-17:00 LUTAJUĆI PIANINO – DR. BEVANDA
16:00-17:00 CENTAR ZA SITNE I HITNE POPRAVKE RASPOLOŽENJA
17:00-19:00 RECI MI RIJEČ I NAPISAT ĆU TI PJESMU – ULIČNO PJESNIŠTVO
17:30-18:30 FOOLOSOPHY ENTERTAINMENT – ROBOT
19:20-20:00 GENERACIJA XXL
20:00-21:00 LUTAJUĆI PIANINO – HER GRUBER


PRAŠKA ULICA


19:00-20:00 CENTAR ZA SITNE I HITNE POPRAVKE RASPOLOŽENJA