Cest is dBest

SATURDAY, 22. 8. 2020.


JELAČIĆ PLAC (MAIN SQUARE)


20:30-21:00 FOOLOSOPHY ENTERTAINMENT – ROBOT


CVJETNI TRG (FLOWER SQUARE)


18:20-19:00 ALLGIRAMONDO – PERFORMANS
19:00-19:40 CARA DE PAPA – KLAUN
19:40-20:20 THE HEROCK CIRCUS SHOW
20:20-21:00 THE DANGEROUS SHOW – PERFORMANS
21:00-21:40 PERFORMERSKA PREDSTAVA: MONSIEUR K. – PERFORMANCE (LOOP CIRKUS)
21:40-22:20 ĐON KESTEN – PERFORMANS
22:20-23:00 GANDINI – FIRE WALK / HOD PO VATRI – PERFORMANS


ZRINJEVAC (PARK)


09:00-10:00 JOGA – THE HOUSE OF DHARMA (KUĆA DHARMA JOGE)
10:00-24:00 KUTAK ZA ODMOR UZ HRANU I PIĆE
10:00-17:00 PASTELIZACIJA PLOČNIKA
10:00-20:00 REKREACIJA: BADMINTON, ŽONGLIRANJE, HODANJE PO ŽICI,…
10:00-21:00 FACE PAINTING / OSLIKAVANJE LICA
10:00-14:00 LIKOVNE RADIONICE I IGRAONICE
10:00-10:45 UČIMO ENGLESKI NA TRAVI – HELEN DORON
11:00-12:00 RADIONICA: IZRADA POJILICA ZA PTICE
11:00-13:00 RADIONICA PRETVARAMO STARE U NOVE MAJICE – BORN AGAIN KOLEKTIV
11:00-11:40 LUTKARSKA PREDSTAVA: TEATRASET
11:30-13:00 RADIONICA- PLES NA SVILI BY UDRUGA S.VILA
12:00-12:40 CARA THE PAPA – KLAUN
13:00-15:00 HAPPY HOOP – VRĆENJE KOLUTA BY EVA POŽAR
15:00-15:40 PLESNA RADIONICA KLASIČNOG INDIJSKOG PLESA – ANTONIJA ANURADHA KARUZA
16:00-17:00 RADIONICA: IZRADA POJILICA ZA PTICE
16:00-20:00 LIKOVNE RADIONICE, IGRAONICE I TRAŽENJE MALIH POKLONA PO PARKU
15:40-16:50 AFRO BADINYA – GLAZBA I PLESNA SKUPINA
16:50-17:30 UČIMO ENGLESKI NA TRAVI – HELEN DORON
17:30-18:10 THE HEROCK CIRCUS SHOW
17:00-19:00 SLACKLINE LINE / HOD PO GURTNI – RADIONICA BY IVO FRANGEŠ
17:30-19:00 RADIONICA- PLES NA SVILI BY UDRUGA S.VILA
18:10-18:50 ĐON KESTEN – PERFORMANS
18:50-19:20 ČAROBNI TRENUTCI – MAĐIONIČARSKA PREDSTAVA
19:20-20:00 MAĐIONIČAR MARLO I NJEGOVE AVANTURE
20:00-20:30 LUTKARSKA PREDSTAVA: TEATRASET
20:30-23:00 DJ DOMINIK ČOJA (UP BANDOLEROS) I SALSA PLESNJAK
23:00-00:00 MALI NOĆNI RAZGOVORI UZ ŽUJU I GITARE


EU TRG


16:00-20:00 DEJAN KLJUN – MODELIRANJE – IZRADA KIPA EUROPE
17:00-19:00 SPRAYPAINT BY LIMA
17:00-18:30 GENERACIJA XXL
17:00-23:00 FLIPERAJ
18:20-19:00 THE DANGEROUS SHOW – PERFORMANS
19:00-19:30 DJ
19:30-20:00 PERFORMERSKA PREDSTAVA: MONSIEUR K. – PERFORMANCE (LOOP CIRKUS)
20:00-20:30 FOOLOSOPHY ENTERTAINMENT – ROBOT
20:30-21:00 ALLGIRAMONDO – PERFORMANS
21:00-23:30 KONCERT: LJETNO KINO
23:00-00:00 MALI NOĆNI RAZGOVORI UZ ŽUJU I GITARE


BOGOVIĆEVA


11:00-13:00 VIDA – GITARISTICA
12:00-14:00 RECI MI RIJEČ I NAPISAT ĆU TI PJESMU – ULIČNO PJESNIŠTVO
14:00-16:00 SPRAYPAINT BY LIMA
16:00-17:00 VIDA – GITARISTICA
17:00-19:00 LUTAJUĆI PIANINO – DR. BEVANDA
19:00-20:00 CENTAR ZA SITNE I HITNE POPRAVKE RASPOLOŽENJA
19:00-21:00 ĐURĐICA CRNOGORAC – SVIRKA
22:00-23:00 FOOLOSOPHY ENTERTAINMENT – ROBOT


PRAŠKA ULICA


11:00-12:00 CENTAR ZA SITNE I HITNE POPRAVKE RASPOLOŽENJA