Cest is dBest

WEDNESDAY, 19. 8. 2020.


JELAČIĆ PLAC (MAIN SQUARE)


12:00-13:00 UTRKA SMETLARA


CVJETNI TRG (FLOWER SQUARE)


19:40-20:20 CARA DE PAPA – KLAUN
20:20-21:00 FOOLOSOPHY ENTERTAINMENT – ROBOT
21:00-21:40 ALLGIRAMONDO – PERFORMANS
21:40-22:20 THE HEROCK CIRCUS SHOW
22:20-23:00 GANDINI – FIRE WALK / HOD PO VATRI – PERFORMANS


ZRINJEVAC (PARK)


10:00-24:00 KUTAK ZA ODMOR UZ HRANU I PIĆE
10:00-20:00 BADMINTON, ŽONGLIRANJE, HODANJE PO ŽICI,…
10:00-21:00 FACE PAINTING / OSLIKAVANJE LICA
10:00-14:00 LIKOVNE RADIONICE I IGRAONICE
11:00-13:00 RADIONICA PRETVARAMO STARE U NOVE MAJICE – BORN AGAIN KOLEKTIV
11:00-13:00 VIDA – GITARISTICA
12:00-13:00 CENTAR ZA SITNE I HITNE POPRAVKE RASPOLOŽENJA
13:00-14:00 KLAUNOVSKA POSLA – PREDSTAVA
14:00-16:00 RADIONICE ZA DJECU BY DEJAN KLJUN – CRTANJE I SLIKANJE
16:00-20:00 LIKOVNE RADIONICE I IGRAONICE
16:00-16:40 ČAROBNI TRENUCI – MAĐIONIČARSKA PREDSTAVA
16:00-17:00 RADIONICA: IZRADA POJILICA ZA PTICE
16:40-17:20 UČIMO ENGLESKI NA TRAVI – HELEN DORON
17:20-18:00 PLESNA RADIONICA KLASIČNOG INDIJSKOG PLESA – ANTONIJA ANURADHA KARUZA
18:00-18:40 PERFORMERSKA PREDSTAVA: MONSIEUR K. – PERFORMANCE (LOOP CIRKUS)
17:00-19:00 SLACKLINE LINE / HOD PO GURTNI – RADIONICA BY IVO FRANGEŠ
17:30-19:00 RADIONICA- PLES NA SVILI BY UDRUGA S.VILA
18:00-20:00 HAPPY HOOP – VRĆENJE KOLUTA BY EVA POŽAR
18:40-19:20 LUTKARSKA PREDSTAVA: TEATRASET
19:00-20:00 JOGA – THE HOUSE OF DHARMA (KUĆA DHARMA JOGE)
19:20-20:00 THE DANGEROUS SHOW – PERFORMANS
20:00-20:30 FESTIVALSKA POVORKA
21:00-23:00 KONCERT: STJEPAN ĐIMI STANIĆ
23:00-00:00 MALI NOĆNI RAZGOVORI UZ ŽUJU I GITARE


EU TRG


17:00-23:00 FLIPERAJ
17:00-18:00 DJ
18:00-18:30 THE DANGEROUS SHOW – PERFORMANS
18:30-19:00 FESTIVALSKA POVORKA UZ FESTIVAL INDIJE U GOSTIMA
19:00-19:30 DJ
19:30-20:10 ALLGIRAMONDO – PERFORMANS
20:10-20:50 THE HEROCK CIRCUS SHOW
20:50-21:30 PERFORMERSKA PREDSTAVA: MONSIEUR K. – PERFORMANCE (LOOP CIRKUS)
21:30-22:10 ĐON KESTEN – PERFORMANS
22:10-23:00 FOOLOSOPHY ENTERTAINMENT – ROBOT
23:00-00:00 MALI NOĆNI RAZGOVORI UZ ŽUJU I GITARE


BOGOVIĆEVA / GAJEVA


15:00-17:00 RECI MI RIJEČ I NAPISAT ĆU TI PJESMU – ULIČNO PJESNIŠTVO
17:00-18:00 CENTAR ZA SITNE I HITNE POPRAVKE RASPOLOŽENJA
19:00-20:00 ĐURĐICA CRNOGORAC – SVIRKA
20:00-21:00 GENERACIJA XXL
21:00-21:40 LUTKARSKA PREDSTAVA: TEATRASET