Počinju pripreme za

23. Cest is d'Best!!!

Sudjelujte

na CEST natječajima

Saznajte više...

Počinju pripreme za

23. Cest is d'Best!!!

Sudjelujte

na CEST natječajima

Saznajte više...

NEDJELJA, 3. lipnja


JELAČIĆ PLAC (MAIN SQUARE)


15:00-15:30 FABIOLA BRANCA – NIKOLA TESLA (P)
15:30-16:30 THE DANGEROUS SHOW (P)
16:30-17:30 BUBBLE MAN (P)
17:30-18:00 CIRQUE TANGO (P)
18:00-18:30 LORENZO ONE MAN BEND (P)
18:30-19:00 BARBAROSSA SAMBA (P)
19:00-22:00 PLESNA ZGROZNICA
22:00-23:00 ZAGREB PLEŠE


CVJETNI TRG (FLOWER SQUARE)


12:00-14:00 KINESKI GABLEC JIAOZI
15:00-16:00 LORENZO ONE MAN BEND (P)
16:00-16:30 PLESNI PROGRAM
16:30-17:00 ZIVE SKULPTURE GLAZBENIKA (P)
17:00-18:00 ACE – K (P)
18:00-18:30 BARBAROSSA SAMBA (P)
18:30-19:00 ŠARENI ŠTULAŠI (P)
19:00-20:00 PETE THE TEMP (P)
20:00-21:00 TUTU CUBE SHOW (P)
21:00-21:30 CHRIS BLAZE THE FIRE NINJA (P)
21:30-22:30 HEROSAN (P)


ZRINJEVAC (PARK)


10:00-11:00 SVIJET MAGIJE I TRIKOVA
10:00-20:00 FACEPAINTING
10:00-23:00 PROFIL INSTALACIJA – GRAD PO MJERI DJETETA
10:00-13:00 D’BEST ŠARAONICE
11:00-12:00 RADIONICA KINESKE KALIGRAFIJE
11:00-11:30 UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
11:00-12:00 RADIONICA IZRADE MASKE ZMAJA
11:00-14:00 RADIONICA HOD PO TRACI “SLACKLINE“ VODITELJ IVO FRANGEŠ
11:30-12:00 RECIKLAUN
12:00-12:30 ŠARENI JUNACI, VESELE RIME – ZGODE I NEZGODE OD LJETA DO ZIME!
12:00-13:00 RADIONICA IZRADE KINESKIH KAPA
12:00-13:00 PAMETNE KOCKE ZA UČENJE JEZIKA
12:00-13:00 LUTAJUĆI KIST – CRTANJE KROKIJA
12:30-13:00 MAGIC RICO SHOW
13:00-13:30 SVIJET MAGIJE I TRIKOVA
13:00-14:00 RADIONICA IZRADE KINESKIH BUBNJEVA
14:00-15:00 DODJELA NAGRADA I PRIZNANJA LIKOVNIM UMJETNICIMA
15:00-16:00 ČOVJEČE NE LJUTI SE
15:00-20:00 GRANIČARA
15:00-16:00 PLUTRKA – UTRKA PASA I VLASNIKA
16:00-16:30 KRAVA NA ORMARU
16:00-17:00 RADIONICA IZRADE KINESKIH LAMPIONA
16:00-20:00 IGRAONICA WEIQI/GO
16:30-17:39 TUTU CUBE SHOW (P)
17:00-18:00 RADIONICA IZRADE LUTKE ZMAJA
17:30-18:00 THE DANGEROUS SHOW (P)
18:00-19:00 RADIONICA IZRADE MASKA PANDE
18:00-18:30 UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
18:30-19:00 NASTUP PLESNOG STUDIJA RIBNJAK
19:00-20:00 RADIONICA IZRADE ZMAJOPUHALICE
19:00-20:00 THE CHARMING JAY SHOW (P)
20:00-21:00 ACE – K (P)
21:00-21:30 ŠARENI ŠTULAŠI (P)
21:30-22:30 PETE THE TEMP (P)
22:30-23:00 CHRIS BLAZE THE FIRE NINJA (P)


EU TRG


13:00-14:00 MATO KOŠČEVIĆ (G)
15:00-16:00 MATO KOŠČEVIĆ (G)
16:30-17:30 THE CHARMING JAY SHOW (P)
17:30-18:30 THE DANGEROUS SHOW (P)
18:30-19:30 HEROSAN (P)
19:30-20:30 BUBBLE MAN (P)
20:30-21:00 STAND UP
21:00-23:00 KONCERT: RADIO AKTIV


BOGOVIĆEVA


13:00-14:00 ŠARENI ŠTULAŠI (P)
20:00-21:00 ZIGGY MCNEILL (G)
21:00-21:30 BARBAROSSA SAMBA (G)
21:30-22:30 THE DANGEROUS SHOW (P)


ŠTROS – FESTIVALSKI KLUB


21:30-22:30 KONCERT: GENERACIJA XXL (G)


TKALČIĆEVA ULICA


13:00-14:00 ZIVE SKULPTURE GLAZBENIKA (P)
18:30-19:00 LORENZO ONE MAN BEND (P)