Završio je

23. Cest is d'Best!!!

Završio je

23. Cest is d'Best!!!

PETAK, 1. lipnja


JELAČIĆ PLAC (MAIN SQUARE)


11:00-14:00 FABIOLA BRANCA – SLIKA NIKOLE TESLE (P)
14:30-15:00 EL LOREN PVC DRUMMER (P)
15:00-15:30 UTRKA SMETLARA U TROKOLICAMA
15:30-16:00 USPORKA – NAJSPORIJI BICIKL
16:00-17:00 THE DANGEROUS SHOW (P)
17:00-18:00 TRASHBEATZ (P)
18:00-18:30 PLESNI PROGRAM
18:30-19:30 HEROSAN (P)
19:30-20:30 BUBBLE MAN (P)
20:30-21:30 CIRQUE TANGO
21:30-22:00 PLESNI PROGRAM
22:00-22:30 ACE – K (P)
22:30-23:00 CHRIS BLAZE THE FIRE NINJA (P)


CVJETNI TRG (FLOWER SQUARE)


12:00-14:00 KINESKI GABLEC JIAOZI
15:00-17:00 ŠAHOVSKA SIMULTANKA
17:00-18:00 ACE – K (P)
18:00-19:00 THE CHARMING JAY SHOW (P)
19:00-19:30 TRASHBEATZ (P)
19:30-20:30 TUTU CUBE SHOW (P)
20:30-21:00 CHRIS BLAZE THE FIRE NINJA (P)
21:00-23:00 KONCERT: AJGENMAHTEC – TRIBUTE IVO ROBIĆ


ZRINJEVAC (PARK)


10:00-20:00 FACEPAINTING
10:00-23:00 PROFIL INSTALACIJA – GRAD PO MJERI DJETETA
10:00-13:00 D’BEST ŠARAONICE
10:00-13:00 SLIKOPISI NA CESTU ZA TESLU
10:00-11:00 RADIONICA IZRADE KINESKOG SVITKA
11:00-11:30 UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
11:00-12:00 RADIONICA IZRADE MASKE ZMAJA
11:00-18:00 RAJA IZA ŠTAFELAJA
11:30-12:00 THE DANGEROUS SHOW (P)
12:00-12:30 SVIJET MAGIJE I TRIKOVA
12:00-13:00 RADIONICA IZRADE KINESKIH KAPA
12:30-13:00 PREDSTAVA: PAŽNJA, PAŽNJA! DAR S NEBA – IZVANZEMALJAC ILI BEBA
13:00-13:30 RECIKLAUN
13:00-14:00 RADIONICA IZRADE KINESKIH BUBNJEVA
15:00-16:00 LORENZO ONE MAN BEND (P)
16:00-17:00 RADIONICA IZRADE KINESKIH LAMPIONA
16:00-17:00 HEROSAN (P)
16:00-19:00 RADIONICA HOD PO TRACI “SLACKLINE“ VODITELJ IVO FRANGEŠ
16:00-20:00 IGRAONICA WEIQI/GO
17:00-18:00 MAGIC RICO SHOW (P)
17:00-18:00 PAMETNE KOCKE ZA UČENJE JEZIKA
17:00-18:00 RADIONICA IZRADE LUTKE ZMAJA
17:00-19:00 SLIKOPISI O TESLI NA CESTU
18:00-18:30 UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
18:00-19:00 RADIONICA IZRADE MASKA PANDE
18:30-19:00 KRAVA NA ORMARU
19:00-20:00 BARBAROSSA SAMBA (P)
19:00-20:00 RADIONICA IZRADE ZMAJOPUHALICE
20:00-23:00 SALSA POD ZVIJEZDAMA


EU TRG


13:00-16:00 MATO KOŠČEVIĆ (G)
16:00-17:00 BUBBLE MAN (P)
17:00-18:00 TUTU CUBE SHOW (P)
18:00-19:00 PETE THE TEMP (P)
19:00-19:30 STAND UP
19:30-20:30 THE DANGEROUS SHOW (P)
20:30-21:00 EL LOREN PVC DRUMMER (P)
21:00-23:00 KONCERT: LETU ŠTUKE


BOGOVIĆEVA


13:00-14:00 CENTAR ZA HITNE I SITNE POPRAVKE RASPOLOŽENJA
14:30-15:30 RAP BOX
16:00-17:00 PETE THE TEMP (P)
17:00-18:00 RAP BOX
18:00-19:00 CENTAR ZA HITNE I SITNE POPRAVKE RASPOLOŽENJA
19:00-20:00 ZIGGY MCNEILL (G)


ŠTROS – FESTIVALSKI KLUB


21:00-21:30 ŠARENI ŠTULAŠI (P)
21:30-22:30 TRASHBEATZ (P)


TKALČIĆEVA ULICA


12:00-13:00 LUTAJUĆI KLAVIR SPLAVNICA KOD DOLCA
13:00-14:00 THE CHARMING JAY SHOW (P)
16:00-17:00 LUTAJUĆI KLAVIR OKTOGON NA ILICI
17:00-17:30 ŠARENI ŠTULAŠI (P)
17:30-18:30 LORENZO ONE MAN BEND (P)
20:30-21:30 ZIVE SKULPTURE GLAZBENIKA (P)
21:30-22:30 BARBAROSSA SAMBA (P)
22:30-23:00 ZIGGY MCNEILL (G)