Završio je

23. Cest is d'Best!!!

Završio je

23. Cest is d'Best!!!

SUBOTA, 2. lipnja


JELAČIĆ PLAC (MAIN SQUARE)


10:00-11:00 FABIOLA BRANCA – SLIKA NIKOLE TESLE (P)
11:00-12:00 ZIGGY MCNEILL (G)
16:00-17:00 PUHAČKI ORKESTAR DVD VELIKE GORICE
17:00-18:00 THE DANGEROUS SHOW (P)
18:00-18:30 PLESNI PROGRAM
18:30-19:00 CIRQUE TANGO (P)
19:30-20:30 THE CHARMING JAY SHOW (P)
20:30-21:30 HEROSAN (P)
21:30-22:00 PLESNI PROGRAM
22:00-22:30 ACE – K (P)
22:30-23:00 CHRIS BLAZE THE FIRE NINJA (P)


CVJETNI TRG (FLOWER SQUARE)


10:00-13:00 ŠARENI ŠTULAŠI I ŽIVE SKULPTURE GLAZBENIKA (P)
12:00-12:30 NASTUP KINESKOG LAVA
12:00-14:00 KINESKI GABLEC JIAOZI
15:00-15:30 ZIGGY MCNEILL (G)
15:30-16:00 PLESNI PROGRAM
16:00-16:30 POGLEDAJ ME – MODNA REVIJA UZ SKRIVENE IR PORUKE
16:30-17:30 TUTU CUBE SHOW (P)
18:30-19:30 BUBBLE MAN (P)
19:30-20:30 PETE THE TEMP (P)
20:30-21:00 CHRIS BLAZE THE FIRE NINJA (P)
21:00-23:00 KONCERT: ZORAN PREDIN – LAČNI FRANC


ZRINJEVAC (PARK)


10:00-11:00 RECIKLAUN
10:00-20:00 FACEPAINTING
10:00-23:00 PROFIL INSTALACIJA – GRAD PO MJERI DJETETA
10:00-13:00 D’BEST ŠARAONICE
10:00-13:00 SLIKOPISI NA CESTU ZA TESLU
10:00-12:00 POP UP!
10:00-11:00 RADIONICA IZRADE KINESKIH LAMPIONA
11:00-12:00 RADIONICA KINESKE KALIGRAFIJE
11:00-11:30 UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
11:00-12:00 RADIONICA IZRADE LUTKE ZMAJA
11:00-18:00 RAJA IZA ŠTAFELAJA
11:30-12:00 ŠARENI JUNACI, VESELE RIME – ZGODE I NEZGODE OD LJETA DO ZIME!
12:00-13:00 RADIONICA IZRADE MASKA PANDE
12:00-13:00 PRIČAMO PRIČE, STVARAMO NOVU PRIČU SLIKANJEM!
13:00-14:00 PAMETNE KOCKE ZA UČENJE JEZIKA
12:00-13:00 BUBBLE MAN (P)
13:00-14:00 RADIONICA IZRADE ZMAJOPUHALICE
13:00-14:00 THE DANGEROUS SHOW (P)
14:00-15:00 LORENZO ONE MAN BEND (P)
15:30-16:00 PLESNI STUDIO RIBNJAK
16:00-16:30 KRAVA NA ORMARU
16:00-17:00 RADIONICA IZRADE KINESKOG SVITKA
16:00-17:00 RADIONICA IZRADE KINESKIH LAMPIONA
16:00-19:00 RADIONICA HOD PO TRACI “SLACKLINE“ VODITELJ IVO FRANGEŠ
16:00-20:00 IGRAONICA WEIQI/GO
16:30-17:00 MAGIC RICO SHOW (P)
17:00-18:00 TAIJI S MAČEM I PRIČANJE KINESKIH PRIČA
17:00-18:00 RADIONICA IZRADE MASKE ZMAJA
17:00-19:00 SLIKOPISI O TESLI NA CESTU
18:00-18:30 UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
18:00-19:00 RADIONICA IZRADE KINESKIH KAPA
18:30-19:00 IBLEROVCI 77
19:00-20:00 ZAGREBAČKI ANĐELI
19:00-20:00 RADIONICA IZRADE KINESKIH BUBNJEVA
20:00-23:00 PLESNJAK POD ZVIJEZDAMA


EU TRG


12:00-13:00 LORENZO ONE MAN BEND (P)
13:00-14:00 MATO KOŠČEVIĆ (G)
15:00-16:00 MATO KOŠČEVIĆ (G)
16:00-17:30 THE CHARMING JAY SHOW (P)
17:30-18:30 HEROSAN (P)
18:30-19:30 ACE – K (P)
19:30-20:00 STAND UP
19:30-20:30 THE DANGEROUS SHOW (P)
20:00-21:00 TUTU CUBE SHOW (P)
21:00-23:00 KONCERT: LOS CABALLEROS


BOGOVIĆEVA


13:00-14:00 CENTAR ZA HITNE I SITNE POPRAVKE RASPOLOŽENJA
14:30-15:30 RAP BOX
16:00-17:00 PETE THE TEMP (P)
17:00-18:00 RAP BOX
18:00-19:00 CENTAR ZA HITNE I SITNE POPRAVKE RASPOLOŽENJA
19:00-20:00 THE DANGEROUS SHOW (P)
20:00-21:00 ZIGGY MCNEILL (G)


ŠTROS – FESTIVALSKI KLUB


21:30-22:30 KONCERT: BARBAROSSA SAMBA (G)


TKALČIĆEVA ULICA


12:00-13:00 LUTAJUĆI KLAVIR SPLAVNICA KOD DOLCA
16:00-17:00 LUTAJUĆI KLAVIR OKTOGON NA ILICI
17:30-18:30 BARBAROSSA SAMBA (P)
19:00-19:30 ŠARENI ŠTULAŠI (P)
19:30-20:30 ZIGGY MCNEILL (G)


MUZEJ SUVREMENE UMJETNOSTI


16:00-16:30 DJ M.I.L.E.
16:30-18:00 FABIOLA BRANCA – LIKOVNA UMJETNICA
19:30-20:00 DJ M.I.L.E.