Završio je

23. Cest is d'Best!!!

Završio je

23. Cest is d'Best!!!

SUNDAY, 3 Jun


JELAČIĆ PLAC (MAIN SQUARE)


15:00-15:30 FABIOLA BRANCA – NIKOLA TESLA (P)
15:30-16:30 THE DANGEROUS SHOW (P)
16:30-17:30 BUBBLE MAN (P)
17:30-18:00 CIRQUE TANGO (P)
18:00-18:30 LORENZO ONE MAN BEND (P)
18:30-19:00 BARBAROSSA SAMBA (P)
19:00-22:00 PLESNA ZGROZNICA
22:00-23:00 ZAGREB PLEŠE


CVJETNI TRG (FLOWER SQUARE)


12:00-14:00 KINESKI GABLEC JIAOZI
15:00-16:00 LORENZO ONE MAN BEND (P)
16:00-16:30 PLESNI PROGRAM
16:30-17:00 ZIVE SKULPTURE GLAZBENIKA (P)
17:00-18:00 ACE – K (P)
18:00-18:30 BARBAROSSA SAMBA (P)
18:30-19:00 ŠARENI ŠTULAŠI (P)
19:00-20:00 PETE THE TEMP (P)
20:00-21:00 TUTU CUBE SHOW (P)
21:00-21:30 CHRIS BLAZE THE FIRE NINJA (P)
21:30-22:30 HEROSAN (P)


ZRINJEVAC (PARK)


10:00-11:00 SVIJET MAGIJE I TRIKOVA
10:00-20:00 FACEPAINTING
10:00-23:00 PROFIL INSTALACIJA – GRAD PO MJERI DJETETA
10:00-13:00 D’BEST ŠARAONICE
11:00-12:00 RADIONICA KINESKE KALIGRAFIJE
11:00-11:30 UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
11:00-12:00 RADIONICA IZRADE MASKE ZMAJA
11:00-14:00 RADIONICA HOD PO TRACI “SLACKLINE“ VODITELJ IVO FRANGEŠ
11:30-12:00 RECIKLAUN
12:00-12:30 ŠARENI JUNACI, VESELE RIME – ZGODE I NEZGODE OD LJETA DO ZIME!
12:00-13:00 RADIONICA IZRADE KINESKIH KAPA
12:00-13:00 PAMETNE KOCKE ZA UČENJE JEZIKA
12:00-13:00 LUTAJUĆI KIST – CRTANJE KROKIJA
12:30-13:00 MAGIC RICO SHOW
13:00-13:30 SVIJET MAGIJE I TRIKOVA
13:00-14:00 RADIONICA IZRADE KINESKIH BUBNJEVA
14:00-15:00 DODJELA NAGRADA I PRIZNANJA LIKOVNIM UMJETNICIMA
15:00-16:00 ČOVJEČE NE LJUTI SE
15:00-20:00 GRANIČARA
15:00-16:00 PLUTRKA – UTRKA PASA I VLASNIKA
16:00-16:30 KRAVA NA ORMARU
16:00-17:00 RADIONICA IZRADE KINESKIH LAMPIONA
16:00-20:00 IGRAONICA WEIQI/GO
16:30-17:39 TUTU CUBE SHOW (P)
17:00-18:00 RADIONICA IZRADE LUTKE ZMAJA
17:30-18:00 THE DANGEROUS SHOW (P)
18:00-19:00 RADIONICA IZRADE MASKA PANDE
18:00-18:30 UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
18:30-19:00 NASTUP PLESNOG STUDIJA RIBNJAK
19:00-20:00 RADIONICA IZRADE ZMAJOPUHALICE
19:00-20:00 THE CHARMING JAY SHOW (P)
20:00-21:00 ACE – K (P)
21:00-21:30 ŠARENI ŠTULAŠI (P)
21:30-22:30 PETE THE TEMP (P)
22:30-23:00 CHRIS BLAZE THE FIRE NINJA (P)


EU TRG


13:00-14:00 MATO KOŠČEVIĆ (G)
15:00-16:00 MATO KOŠČEVIĆ (G)
16:30-17:30 THE CHARMING JAY SHOW (P)
17:30-18:30 THE DANGEROUS SHOW (P)
18:30-19:30 HEROSAN (P)
19:30-20:30 BUBBLE MAN (P)
20:30-21:00 STAND UP
21:00-23:00 KONCERT: RADIO AKTIV


BOGOVIĆEVA


13:00-14:00 ŠARENI ŠTULAŠI (P)
20:00-21:00 ZIGGY MCNEILL (G)
21:00-21:30 BARBAROSSA SAMBA (G)
21:30-22:30 THE DANGEROUS SHOW (P)


ŠTROS – FESTIVALSKI KLUB


21:30-22:30 KONCERT: GENERACIJA XXL (G)


TKALČIĆEVA ULICA


13:00-14:00 ZIVE SKULPTURE GLAZBENIKA (P)
18:30-19:00 LORENZO ONE MAN BEND (P)