Završio je

23. Cest is d'Best!!!

Završio je

23. Cest is d'Best!!!

WENSDAY, 30 May


CVJETNI TRG (FLOWER SQUARE)


15:00-16:00 ACE – K (P)
16:00-17:00 TUTU CUBE SHOW (P)
17:00-18:00 TRASHBEATZ (P)
18:00-18:30 BARBAROSSA SAMBA
18:30-19:30 KARNEVAL
19:30-20:30 PETE THE TEMP (P)
20:30-21:30 THE CHARMING JAY SHOW (P)
21:30-22:00 CIRQUE TANGO
22:00-22:30 HEROSAN (P)
22:30-23:00 CHRIS BLAZE THE FIRE NINJA (P) ZRINJEVAC (PARK)


ZRINJEVAC (PARK)


10:00-20:00 FACEPAINTING
10:00-23:00 PROFIL INSTALACIJA – GRAD PO MJERI DJETETA
10:00-13:00 D’BEST ŠARAONICE
10:00-13:00 SLIKOPISI NA CESTU ZA TESLU
10:00-11:00 RADIONICA IZRADE KINESKIH LAMPIONA
11:00-11:30 UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
11:00-12:00 RADIONICA IZRADE LUTKE ZMAJA
11:00-18:00 RAJA IZA ŠTAFELAJA
11:30-12:30 KIKIJEV CIRKUS U ŽIVOTINJSKOM CARSTVU
12:00-13:00 RADIONICA IZRADE MASKA PANDE
12:30-13:00 PREDSTAVA: SVIJET MAGIJE I TRIKOVA (K)
13:00-13:30 RECIKLAUN
13:00-14:00 RADIONICA IZRADE ZMAJOPUHALICE
13:30-14:00 HRVATSKOM U TRENUTKU SVAKOM AVIONOM, BRODOM, VLAKOM
16:00-17:00 RADIONICA IZRADE KINESKOG SVITKA
16:00-17:00 PERFORMANS KINESKE BORILAČKE VJEŠTINE: KUNGFU PANDA
16:00-17:00 RADIONICA KINESKE KALIGRAFIJE
16:00-19:00 RADIONICA HOD PO TRACI “SLACKLINE“ VODITELJ IVO FRANGEŠ
16:00-20:00 IGRAONICA WEIQI/GO
16:00-16:30 TAIJI S MAČEM
16:30-17:00 PRIČANJE KINESKIH PRIČA
16:30-17:00 PERFORMANS KINESKE BORILAČKE VJEŠTINE: KUNG FU PANDA
17:00-18:00 KIKIJEV CIRKUS U ŽIVOTINJSKOM CARSTVU
17:00-18:00 RADIONICA IZRADE MASKE ZMAJA
17:00-19:00 SLIKOPISI O TESLI NA CESTU
18:00-18:30 UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
18:00-19:00 RADIONICA IZRADE KINESKIH KAPA
20:00-23:00 PLESNJAK: SWING POD ZVIJEZDAMA


EU TRG


11:00-13:00 FABIOLA BRANCA – OCRTAVANJE PLOČNIKA (P)
13:00-14:00 MATO KOŠČEVIĆ (G)
15:00-16:00 MATO KOŠČEVIĆ (G)
16:00-17:00 BUBBLE MAN (P)
17:00-17:30 EL LOREN PVC DRUMMER (P)
17:30-18:30 ACE – K (P)
18:30-19:00 ZIGGY MCNEILL (G)
19:00-20:00 TUTU CUBE SHOW (P)
20:00-21:00 THE DANGEROUS SHOW (P)
21:00-23:00 KONCERT: RETRODUKCIJA (G)


BOGOVIĆEVA


13:00-14:00 CENTAR ZA HITNE I SITNE POPRAVKE RASPOLOŽENJA
14:30-15:30 RAP BOX
16:00-17:00 HEROSAN (P)
17:00-18:00 RAP BOX
18:00-19:00 CENTAR ZA HITNE I SITNE POPRAVKE RASPOLOŽENJA
21:00-22:00 TRASHBEATZ (P)
22:00-23:00 LORENZO ONE MAN BEND (P)
ŠTROS – FESTIVALSKI KLUB
21:00-23:00 SVIRKA: SUNNYSIDERS (G)


TKALČIĆEVA ULICA


12:00-13:00 LUTAJUĆI KLAVIR SPLAVNICA KOD DOLCA
16:00-17:00 LUTAJUĆI KLAVIR OKTOGON NA ILICI
17:00-18:00 LORENZO ONE MAN BEND (P)
18:00-19:00 BUBBLE MAN (P)
20:30-21:00 EL LOREN PVC DRUMMER (P)
21:00-21:30 CHRIS BLAZE THE FIRE NINJA (P)
22:00-23:00 PETE THE TEMP (P)