PETAK, 19. 8. 2022.


CVJETNI TRG / BOGOVIĆEVA

16:00 – 17:00 Centar za hitne I sitne popravke raspoloženja
18:00 – 20:00 Centar za hitne i sitne popravke raspoloženja
19:00 – 22:00 Živa skulptura Sunshine lady kod Prizemljenog Sunca
18:00 – 20:00 Centar za hitne I sitne popravke raspoloženja
18:30 – 19:30 Glazbeni nastup Ziggy Mcneill
19:30 – 20:15 Performerski šou Senora Gomez
20:15 – 21:00 Performerski šou Sin Creacion
21:00 – 21:45 Performerski šou Payaso Solutto
21:45 – 22:30 Performerski šou – “The concert became not Concert”
22:30 – 23:00 Performerski šou 27 MinuteStreetJuggling


ZRINJEVAC (PARK)

11:00 – 14:00 Šaraonice, likovne radionice i igraonice – Radionica lirske apstrakcije – Dejan Kljun
11:00 – 20:00 Oslikavanje lica / facepainting
11:30 – 12:00 Kazališna predstava Pripremimo dar za pet, cvijeće, tortu ili med
17:00 – 20:00 Štafelajno slikarstvo – Bartol Grgec
17:00 – 17:45 Performerski šou Senora Gomez
17:45 – 18:30 Cirkusko – mađioničarska predstava Magic Man
18:00 – 20:00 Radionica Hula Hoopa
18:30 – 19:15 Mađioničarska predstava Čarobni trenuci
19:00 – 22:00 Pan štulaš & živa skulptura Panova vila
19:15 – 20:00 Performerski šou Payaso Solutto
20:00 – 23:00 Plesna večer: DJ Marko Skada / Plesna animacija: Plesna škola BachateaMe


JELAČIĆ PLAC

18:30 – 19:15 Performerski šou 27 MinuteStreetJuggling
19:15 – 20:00 Performerski šou Senora Gomez
20:00 – 20:45 Performerski šou Sin Creacion
20:45 – 21:30 Performerski šou Payaso Solutto
21:30 – 22:15 Performerski šou Rock Show
22:15 – 23:00 Performerski šou Clown Al Quadrato


EU TRG

17:00 – 20:00 Crteži životinja i portreti prolaznika – Ante Šabić i Jan Iveta
18:00 – 21:00 Festival Ritam Mediterana u gostima okusi Turske – degustacija turskih slastica, kave i čaja u suradnji sa Yunus Emre institutom
18:00 – 18:45 Performerski šou Sin Creacion
18:45 – 19:30 Performerski šou Clown Al Quadrato
19:30 – 20:15 Performerski šou Rock Show
20:15 – 21:00 Koncert teen-grupe WESTSIDERS
21:00 – 23:00 Koncert grupe TRIO – tribute to ZZ TOP


STARA VLAŠKA

11:00 – 14:00 Radionica s recikliranim materijalima (umjetničke tvorevine od odbačenih materijala) – Ines Zrnc Gregorina
19:00 – 21:00 Ulični svirači u gostima kod Šenoe – Three Colors of Jazz
19:00 – 22:00 Žive skulpture Božica Atena i Himself u gostima kod Šenoe
20:30 – 21:15 Cirkusko – mađioničarska predstava Magic Man
0 – 24 Izložba festivalskih zastavica