PROGRAM

PETAK, 31. 5.


Trg bana J. Jelačića


12:00 – 12:45    
Utrka zagrebačkih čistača u trokolicama

18:00 – 20:00         
Lutajući klavir po centru grada


Zrinjevac


00:00 – 23:59    
izložba fotografija Cest is d Best festivala

11:00 – 13:00    
Radionica lirske apstrakcije (slikanje), voditelj Dejan Kljun

11:00 – 20:00    
oslikavanje lica / facepainting

14:00 – 17:00
Izrada kostima na predlošku od recikliranih materijala 2D, voditeljica Ines Zrnc Gregorina

17:00 – 20:00    
živa skulptura Hermione Granger

17:00 – 19:00    
cirkuska radionica Hodanje na štulama

14:10 – 15:00    
performerska predstava The Ambiguous Vagabond

15:00 – 15:50    
performerska predstava A smile change your life

15:50 – 16:30    
performerska predstava Slam Dunk

16:30 – 17:20    
performerska predstava Walo World 

17:00 – 20:00
Radionica kvafarija, voditelj Ante Šabić

17:20 – 17:50    
mađioničarska predstava Magic Rico Show

17:00 – 18:00    
rekreativni program na travi kraj fontane Vesela yoga za djecu

17:50 – 18:20    
performerska predstava Moving Zen

18:20 – 18:50    
tonska proba, ručak, udvaranje na klupi, cuga ili sladoled u hladu…

18:50 – 19:30    
kazališna predstava Sirkes, sirkec

19:30 – 20:20    
performerska predstava TaKe oFF

20:30 – 21:30    
koncert Jakov Peruško

21:30 – 23:00    
plesna večer Salsa


Cvjetni trg / Bogovićeva / Gajeva ulica


11:00 – 13:00    
koncert The Bad Week

14:00 – 15:00    
Štulaš – Bogovićeva/Gajeva

15:00 – 16:00
koncert The Bad Week

16:00 – 18:00    
Centar za hitne i sitne popravke raspoloženja

16:00 – 16:50    
performerska predstava Social salto – Gajeva 1

16:50 – 17:40    
performerska predstava Equilibrium tremens – Gajeva 1

17:00 – 17:50    
performerska predstava Caribbean flow

17:50 – 18:40    
performerska predstava A smile change your life

18:30 – 19:15    
performerska predstava The Ambiguous Vagabond – Bogovićeva/Gajeva

18:40 – 19:30    
performerska predstava Equilibrium tremens

19:30 – 20:20    
performerska predstava Feel the rock 

20:00 – 22:00    
koncert The Bad Week – Bogovićeva/Gajeva

20:20 – 20:50    
performerska predstava Moving Zen

20:50 – 21:40    
performerska predstava Social salto

21:00 – 21:50    
performerska predstava Caribbean flow – Gajeva 1

21:40 – 22:10    
performerska predstava Slam Dunk

22:10 – 23:00         
performerska predstava TaKe oFF


EU trg


16:00 – 19:00    
živa skulptura Athena- Goddess of War

16:00 – 19:00    
živa skulptura Pantalone – Commedia dell arte

16:10 – 17:00    
performerska predstava The Ambiguous Vagabond

17:00 – 17:50    
performerska predstava TaKe oFF

17:50 – 18:40    
performerska predstava Social salto

18:40 – 19:30    
performerska predstava Caribbean flow

19:30 – 20:00    
performerska predstava Slam Dunk

20:00 – 20:50    
performerska predstava A smile change your life

20:50 – 21:40    
performerska predstava Equilibrium tremens

21:40 – 22:30    
performerska predstava Feel The Rock 

22:30 – 23:00         
performerska predstava Moving Zen