Završen

22. Cest is d'Best!!!

Saznajte više...

Nagrađene

umjetničke zastavice

Saznajte više...

Završen je

22. Cest is d'Best!!!

Saznajte više...

Nagrađene

umjetničke zastavice

Saznajte više...

SRIJEDA, 30. svibnja


CVJETNI TRG (FLOWER SQUARE)


15:00-16:00 ACE – K (P)
16:00-17:00 TUTU CUBE SHOW (P)
17:00-18:00 TRASHBEATZ (P)
18:00-18:30 BARBAROSSA SAMBA
18:30-19:30 KARNEVAL
19:30-20:30 PETE THE TEMP (P)
20:30-21:30 THE CHARMING JAY SHOW (P)
21:30-22:00 CIRQUE TANGO
22:00-22:30 HEROSAN (P)
22:30-23:00 CHRIS BLAZE THE FIRE NINJA (P) ZRINJEVAC (PARK)


ZRINJEVAC (PARK)


10:00-20:00 FACEPAINTING
10:00-23:00 PROFIL INSTALACIJA – GRAD PO MJERI DJETETA
10:00-13:00 D’BEST ŠARAONICE
10:00-13:00 SLIKOPISI NA CESTU ZA TESLU
10:00-11:00 RADIONICA IZRADE KINESKIH LAMPIONA
11:00-11:30 UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
11:00-12:00 RADIONICA IZRADE LUTKE ZMAJA
11:00-18:00 RAJA IZA ŠTAFELAJA
11:30-12:30 KIKIJEV CIRKUS U ŽIVOTINJSKOM CARSTVU
12:00-13:00 RADIONICA IZRADE MASKA PANDE
12:30-13:00 PREDSTAVA: SVIJET MAGIJE I TRIKOVA (K)
13:00-13:30 RECIKLAUN
13:00-14:00 RADIONICA IZRADE ZMAJOPUHALICE
13:30-14:00 HRVATSKOM U TRENUTKU SVAKOM AVIONOM, BRODOM, VLAKOM
16:00-17:00 RADIONICA IZRADE KINESKOG SVITKA
16:00-17:00 PERFORMANS KINESKE BORILAČKE VJEŠTINE: KUNGFU PANDA
16:00-17:00 RADIONICA KINESKE KALIGRAFIJE
16:00-19:00 RADIONICA HOD PO TRACI “SLACKLINE“ VODITELJ IVO FRANGEŠ
16:00-20:00 IGRAONICA WEIQI/GO
16:00-16:30 TAIJI S MAČEM
16:30-17:00 PRIČANJE KINESKIH PRIČA
16:30-17:00 PERFORMANS KINESKE BORILAČKE VJEŠTINE: KUNG FU PANDA
17:00-18:00 KIKIJEV CIRKUS U ŽIVOTINJSKOM CARSTVU
17:00-18:00 RADIONICA IZRADE MASKE ZMAJA
17:00-19:00 SLIKOPISI O TESLI NA CESTU
18:00-18:30 UČIMO ENGLESKI NA TRAVI
18:00-19:00 RADIONICA IZRADE KINESKIH KAPA
20:00-23:00 PLESNJAK: SWING POD ZVIJEZDAMA


EU TRG


11:00-13:00 FABIOLA BRANCA – OCRTAVANJE PLOČNIKA (P)
13:00-14:00 MATO KOŠČEVIĆ (G)
15:00-16:00 MATO KOŠČEVIĆ (G)
16:00-17:00 BUBBLE MAN (P)
17:00-17:30 EL LOREN PVC DRUMMER (P)
17:30-18:30 ACE – K (P)
18:30-19:00 ZIGGY MCNEILL (G)
19:00-20:00 TUTU CUBE SHOW (P)
20:00-21:00 THE DANGEROUS SHOW (P)
21:00-23:00 KONCERT: RETRODUKCIJA (G)


BOGOVIĆEVA


13:00-14:00 CENTAR ZA HITNE I SITNE POPRAVKE RASPOLOŽENJA
14:30-15:30 RAP BOX
16:00-17:00 HEROSAN (P)
17:00-18:00 RAP BOX
18:00-19:00 CENTAR ZA HITNE I SITNE POPRAVKE RASPOLOŽENJA
21:00-22:00 TRASHBEATZ (P)
22:00-23:00 LORENZO ONE MAN BEND (P)
ŠTROS – FESTIVALSKI KLUB
21:00-23:00 SVIRKA: SUNNYSIDERS (G)


TKALČIĆEVA ULICA


12:00-13:00 LUTAJUĆI KLAVIR SPLAVNICA KOD DOLCA
16:00-17:00 LUTAJUĆI KLAVIR OKTOGON NA ILICI
17:00-18:00 LORENZO ONE MAN BEND (P)
18:00-19:00 BUBBLE MAN (P)
20:30-21:00 EL LOREN PVC DRUMMER (P)
21:00-21:30 CHRIS BLAZE THE FIRE NINJA (P)
22:00-23:00 PETE THE TEMP (P)